Про нас

Про Нас

ПП “ПРОЛІС” пропонує меблі а також оформлення приміщень та декорації з натурального дерева. Адже дерево є унікальне по своїй структурі і ні один синтетичний матеріал не зможе наповнити Вашу оселю такою природньою енергетикою та створити добротний комфорт.
Ми виготовляємо меблі, які легко вписуються у будь-який інтер’єр і несуть в дім тепло та позитивну енергію природи. Великий вибір спальних наборів, які виготовляються з масиву натурального дерева – екологічно чисті та надійні. Тільки такі меблі приносять в дім затишок та неповторну атмосферу. Ви оціните надійність, високу якість, оригінальність та естетичність нашої продукції.
Ми виготовляємо меблі з масиву твердих та хвойних порід дерева, яке висушене до 8 – 10%. Для наших виробів – кухністоликрісласпальніліжкаскульптурифасадивітринисходидекорації ми використовуємо лаки і клеї німецьких та італійських виробників.
В нашому каталозі продукції Ви зможете наочно оцінити нашу роботу і зрозуміти, що наші меблі є насправді такими, як ми їх і описуємо.

Чому саме наші вироби:

• Наші меблі індивідуальні!
– Ми створюємо меблі персонально для Вас!
– Ми врахуємо всі побажання та особливості приміщення, а отже Ви отримаєте максимальний комфорт та задоволення.

• Наші меблі різноманітні!
Вам потрібна класика чи сучасність? Традиційність чи новизна?
– Рішення кожної колекції визначається виключно Вашими вимогами та нашими можливостями.
– Всі наші працівники мають великий досвід роботи, отже ми маємо змогу запропонувати варіанти дизайну та кольору на Ваш смак.

• Ми надаємо гарантію на всю нашу продукцію!